Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Запорука успішності будь-якої діяльності в її правильному плануванні.

З метою профінформованості щодо пошуку роботи, Надвірнянським районним центром зайнятості 18 серпня був проведений семінар-тренінг «Особливості зайнятості молоді». Розпочався захід ознайомленням в профінформаційному секторі з папками різноманітної тематики, що стосувалась питаннь працевлаштуванні молоді. Це – “Сайти для пошуку роботи”, “Міграційніпитання і наслідки», «Поради молоді», «Ефективна співбесіда», «Моделі поведінки осіб при співбесіді» тощо.
Мова йшла про переваги та недоліки молоді на ринку праці, такі як: порівняно триваліший період майбутньої працездатності в порівнянні з іншими віковими групами працівників, відсутність негативного досвіду безвідповідального відношення до результатів праці, більш висока мобільність та адаптивність, а серед недоліків – відсутність досвіду роботи та глибоких професійних знань.Фахівець ознайомила учасників з технологією та правилами написання резюме. Молоді люди мали можливість переглянути презентацію найновішого виду резюме – цевідеорезюме.
“Неймовірно популярний і новий спосіб пошуку роботи і працівників, це відвідування Інтернет ресурсів спеціалізованих для пошуку роботодавця, вивчення вакансій вільних, розміщення резюме” – наголосила провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк. Адже, тільки власні зусилля людини і прагнення знайти роботу до душі допоможе працевлаштуватись.
 
Уляна Півторанюк-  провідний фахівець з
профорієнтації відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського  районного центру зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *