Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Запрошуємо авторів, видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції взяти участь у книговидавничому конкурсі від Івано-Франківської ОДА

Триває конкурс на визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску/закупівлі за кошти обласного бюджету у цьому році. Конкурс проводиться на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2022-2026 роки управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Подавати заявки можуть як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Цьогоріч облдержадміністрація планує надати підтримку та подарувати життя новим книжкам за напрямками «Художня література», «Історико-патріотична література. Краєзнавство», «Видання для дітей та юнацтва», «Мистецтво. Образотворчі видання», «Перекладна література».

Пропозиції на конкурс прийматимуться до 29 квітня 2023 року.

Детальніше про конкурс – за посиланням https://bit.ly/3Nac29t

Якщо маєте запитання, звертайтеся до управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, кабінет 469).

Телефон для довідок +38 098 698 59 06

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *