Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Запрошуємо у гості на вікенди до Івано-Франківської області! – уже втретє в нашому краї стартує проєкт турів вихідного дня

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад обласної державної адміністрації за підтримки суб’єктів туристичної діяльності організованого туризму розпочинає реалізацію проєкту «52 вікенди на Івано-Франківщині. 3.0». Це ініціатива, яка об’єднує туристичний бізнес і владу.

Метою проєкту є створення переліку доступних туристичних продуктів для організованого відпочинку туристів, психоемоційного перезавантаження та етнокультурної інтеграції внутрішньо переміщених осіб області, заохочення гостей до подорожей Івано-Франківщиною.

Проєкт об’єднує практично всі локальні дестинації Прикарпаття та різні види туризму – від гастромандрів і етнотурів до рафтингу і польотів на зіплайні.

52 авторські тури інтегровані на вебпорталі за посиланням: iftourism.com/weekends.

Упродовж туристичного сезону департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської обласної державної адміністрації інформуватиме про туристичні продукти.

Учасниками третього сезону проєкту зголосилися стати:

 • Туристична фірма «Надія» (Івано-Франківськ).
 • Туристична компанія «КЕЙ» (Івано-Франківськ).
 • Туристична компанія «Файно Тур» (Яремче).
 • Туристична фірма «Гуцульські Карпати» (Яремче).
 • Туристична фірма «Дивовижна Україна» (Калуш).
 • Туристична агенція «Світи» (Івано-Франківськ).
 • Туристична агенція «Мандрівочка» (Івано-Франківськ).
 • Туроператор «Відвідай» (Львів).
 • Туристична фірма «Окраїна» (Тернопіль). ТОВ «Грін Тревел» (Вигода). КЗ «Сервісний центр закладів культури» (Коломия).
 • Косівський туристично-інформаційний центр МКП «Косів» (Косів).
 • Компанія активного відпочинку «Скита Рафтинг» (Ворохта).
 • ФОП Гнидюк Богдан Романович (Городенка).
 • ФОП Нижник Павло Йосифович (Бурштин).

Запропоновані мандрівки дозволять всім охочим гармонійно злитися з неймовірною природою Карпат, насолодитися драйвовим рафтингом на Чорному Черемоші чи сплавом спокійними водами Дністра, взяти участь у пізнавальних майстер-класах з виготовлення косівської кераміки чи сирних коників, продегустувати гуцульську бринзу чи бульб’яні пироги, духовно збагатитися в релігійних святинях Прикарпаття, помандрувати місцями становлення Галицько-Волинської держави, зануритися у таємничий світ мольфарів, приміряти стародавнє традиційне вбрання чи придбати одяг в етностилі.

Розроблені туристичним бізнесом тури актуальні практичного цілорічно. Адже на Івано-Франківщині можна знайти цікаві заняття в будь-яку пору року, незалежно від віку, подорожуєте наодинці чи з гучною компанією, відвідуєте цю місцевість вперше чи приїжджаєте у наш край щороку.

Запрошуємо у гості на вікенди до Івано-Франківської області!

Нагадаємо, що проєкт був започаткований у 2019 році управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації з метою підтримки організованого та неорганізованого внутрішнього туризму, популяризації локальних туристичних дестинацій Прикарпаття. У 2023 році відбуваються вже третя ротація і просування організованих турів вихідного дня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *