Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Запущено проект “Україна: Свобода, Гідність, Креативність”, покликаний коротко, цікаво та доступно інформувати світ про УкраїнуВ Міністерстві закордонних справ України презентовано інформаційний проект «Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity» («Україна: Свобода, Гідність, Креативність»).

У відомстві наголошують, що однойменний буклет та сайт http://myukraineis.org/ покликані "у короткій, цікавій та доступній формі інформувати світ про нову Україну, яку люди карбують день за днем. Країну гідності, свободи та креативності".

Буклет вийде тиражем у 40 тисяч примірників та буде перекладений 9 різними мовами світу, серед яких англійська, арабська, турецька, чеська та польська.

За словами представників МЗС України, буклет є початком кампанії з популяризації іміджу України за кордоном «Моя Україна – це…»(My Ukraine is). Он-лайн версія буклету http://myukraineis.org/ буде постійно поповнюватися інформацією про те, чим живе Україна сьогодні.

Як зазначили дипломати МЗС, кожен бажаючий може долучитися до кампанії, запропонувавши додати до сторінки свій цікавий факт про Україну. Таким чином, образ України для іноземних аудиторій формуватимуть як професіонали, так і небайдужі громадяни.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *