Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Запущено Проектний Офіс Реформ Міністерства оборони України


Відбувся офіційний запуск Проектного офісу реформ як офіційного підрозділу Міністерства оборони України, який буде координувати процес впровадження реформ.


Відбувся офіційний запуск Проектного офісу реформ як офіційного підрозділу Міністерства оборони України, який буде координувати процес впровадження реформ.

Наприкінці серпня 2015 року Міністром оборони України затверджено рішення про надання Проектного Офісу Реформ статусу окремого офіційного органу Міністерства, який забезпечуватиме координацію змін в оборонному відомстві.

Поява Проектного Офісу Реформ пов’язана з необхідністю реалізації низки проектів, спрямованих на оновлення ключових функцій Міністерства оборони України.

«Наше завдання змінити систему таким чином, щоб, хто б не прийшов після нас, ця система була повністю побудована за абсолютно іншими принципами: принципами прозорості, антикорупційності, зрозумілості та ефективності»,  – зазначив заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв.

Проектний Офіс Реформ – це група професійних менеджерів, які вийшли з бізнес та волонтерського середовища, мають якісну освіту та багаторічний досвід проектного менеджменту.

Команда Проектного Офісу займається координацією процесів розробки реформ, пошуком фінансування, впровадженням змін, а також моніторингом їх виконання. Всі реформи реалізовуються у вигляді проектів, які після успішної апробації віддаються Міністерству оборони як готові рішення з метою їх подальшого масштабування та впровадження на всіх рівнях.

Нагадаємо, що Міністерство інформаційної політики надає комунікаційну підтримку Міністерству оборони України щодо інформування громадськості про реформи впроваджені у відомстві та інформаційно супроводжує мобілізаційні кампанії.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *