Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зареєструватись для участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених» тепер можна у ЦНАП!

Зареєструватись для участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених» тепер можна у найближчому Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Якщо вам потрібна допомога з поданням заявки, фахівці вашого ЦНАПу проконсультують, як заповнити онлайн-форму, і нададуть доступ до комп’ютерної техніки.

Знайти найближчий до вас ЦНАП можна за цим посиланням.

Нагадаємо, уже наприкінці квітня упродовж двох днів у Львові пройдуть Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Для учасників відбору буде забезпечено проживання, харчування, спортивний інвентар, страхові поліси і ПЛР-тестування.

Посильте збірну Україну на Invictus Games 2023, подавайте заявку за посиланням: https://eveteran.gov.ua/benefits/uchast-u-vseukrayinskih-zmagannyah-igri-neskorenih (авторизуватись можна за допомогою КЕП, BankID чи додатку «Дія»).

Для заповнення форми вам знадобиться первинний документ про отримання травми внаслідок бойових дій (наприклад, висновок МСЕК чи ВЛК) і довідка під спортивного лікаря. Де отримати довідку від лікаря спортивної медицини розповіли тут.

Міністерство у справах ветеранів України запрошує до участі у відборі військовослужбовців, ветеранів війни, правоохоронців і рятувальників, які отримали травму, поранення чи захворювання внаслідок бойових дій.

Для участі необов’язково мати спортивний досвід і професійні навички. Докладно про види спорту, у яких відбудуться змагання, читайте тут.

Маєте запитання чи складнощі у поданні заявки? Телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25 і наші фахівці вам допоможуть.

Покрокова інструкція про етапи подання заявки у нашій інфографіці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *