Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідала громадська рада при відділі освіти

    Виконуючи завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політикив актовій залі Надвірнянської ЗОШ №1  відбулося засідання Громадської ради при відділі освіти РДА.

    Виконуючи завдання Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної політикив актовій залі Надвірнянської ЗОШ №1  відбулося засідання Громадської ради при відділі освіти РДА. Членами громадської ради є представники профспілкових осередків навчальних закладів та голови батьківських комітетів навчальних закладів. Головою громадської ради при відділі освіти є Олег Антонюк – голова батьківського комітету Надвірнянської ЗОШ № 1.
    Під час зустрічі обговорили питання створення благодійних фондів з метою покращення умов навчання і виховання дітей в школах і дошкільних закладах.
   Також на засіданні обговорювалисяпитаннянедопущення проявів корупційних діянь в навчальних закладах.
   Начальник відділу освіти озвучив проблеми шкільної освіти та звернення до громадської ради з проханням знайти спільний вихід з проблемних ситуацій. Розповів про приватні навчальні заклади та про проект реформування шкільної та дошкільної освіти.
    В своїх доповідях виступаючі акцентували увагу на необхідності співпраці органів виконавчої влади, засобів масової інформації, громадських організацій, освітніх закладів, установ, організацій в напрямку правової освіти населення, а також окреслили проблемні питання в роботі в роботі та навчальному процесі в школах району, особливо звернули увагу на непродуманість шкільної програми. 
     Громадська рада при відділі освіти РДА проводить засідання першої п’ятниці кожного місяця.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *