Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання комісії ТЕБ та НС щодо перевірки реагування мобільно-оперативної групи району в екстрених ситуація

                            26 січня 2017 року в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії  ТЕБ та НС, з метою забезпечення реагування на можливі ускладнення ситуації у період сходження криги та пропуску повені, захисту населених пунктів від підтоплення, підтримання сталої роботи системи життєзабезпечення населення, об’єктів стратегічного значення і підвищеної небезпеки.
З робочим візитом Надвірнянський район відвідали представники облдержадміністрації, а саме: Іван Дембич – заступник начальника управління з питань цивільного захисту ОДА, Ігор Корольчук – начальник відділу з питань цивільного захисту ОДА, Олександр Мацарін – начальник відділу УДСНС в Івано-Франківській області, Анатолій Вітрів – начальник сектору УДСНС в Івано-Франківській області, Володимир Кішенюк – заступник  директора управління економічного розвитку та торгівлі ОДА. З метою перевірки реагування мобільно-оперативної групи району в екстрених ситуація робочою групою ОДА була дана вказівка на позачерговий збір на території ДПРЧ – 11.
За підсумками проведеної роботи представниками ОДА відмічено налагоджену співпрацю всіх служб цивільного захисту району. 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *