Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання “круглого столу” на тему: “Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року”

 

 

У Надвірнянській юнацькій бібліотеці відбулося засідання "круглого столу" на тему: "Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року". За участі керівництва районної та міської влади, депутатів обласної та районної рад, істориків та краєзнавці Надвірнянщини, представників громадських організацій, політичних партій та засобів масової інформації.  Розпочала засідання директор Надвірнянської центральної районної бібліотеки Галина Волошин з короткої історичної довідки про події 1991 року.
Цю подію згадували учасники, які стояли біля витоків історичного становлення незалежності України. Їх привітали зі знаменною датою голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, заступник міського голови Василь Василенко.
Олександр Кеніз у своєму виступі зазначив, що результат референдуму мав величезне значення: після нього Україну як незалежну державу визнали більше 100 країн світу.
«25 років тому ми консолідувалися навколо ідеї української державності, довели світові і, перш за все, собі, що ми — народ, який прагне творити власну долю на власній землі. Нині, як і тоді, маємо бути єдиними в наших прагненнях та діях. Адже тільки так ми зможемо побудувати вільну, демократичну, сильну, економічно і духовно багату державу-Україну» – наголосив посадовець.
Також він привітав усіх із 25-ю річницею  Всеукраїнського референдуму, який  закріпив історичне рішення -Акт проголошення незалежності України.
Учасники засідання «за круглим столом» у підсумку дійшли висновку про те, що вибір 1 грудня 1991 року був правильним і достойним українського народу, а також закликали бути свідомими свого вибору, примножувати славу держави та рідного краю величними вчинками, гідними звершеннями, власним подвижництвом і новаторством. Адже українцем є той, хто бажає добра цій державі! 

  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *