Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

 

news-image

 

news-image
У Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області відбулося чергове засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, у якому взяли участь, окрім членів Ради, представники засобів масової інформації та начальники територіальних управлінь юстиції області.

Зі вступним словом виступив перший заступник начальника головного управління юстиції в області Володимир Ковальчук, який ознайомив присутніх із основними положеннями Плану заходів з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, затвердженого віце-прем’єр-міністром України – міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом 23 травня. Також В. Ковальчук роз’яснив слухачам, що слід очікувати від змін до Основного Закону України та проінформував про діяльність обласного організаційного комітету з проведення громадського обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.

На засіданні обговорювались питання стосовно інформаційно-роз’яснювальної роботи серед біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, а також  щодо окремих аспектів у системі пенсійного забезпечення громадян.

У межах доповідей детально розкрито повноваження Івано-Франківського обласного центру зайнятості та управління Державної міграційної служби в області щодо захисту прав та працевлаштування біженців та осіб, що потребують додаткового захисту та осіб – переселенців із АРК і східних регіонів України, питання щодо реформування пенсійної системи, форм та методів її реалізації, зв’язку державного пенсійного забезпечення із участю конкретного громадянина у системі пенсійного страхування, прав застрахованих осіб та зобов’язань роботодавців щодо обов’язкового соціального страхування найманих працівників.

У ході обговорення присутніх цікавили питання щодо можливості відновлення трудової книжки особи та  порядку зміни паспорта особи, що переселилась з АРК.

З доповідями виступили Тарас Басюга – перший заступник директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості; Василь Непеляк – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області; Ганна Атаманюк – начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області; Анатолій Жиленко – начальник відділу персоніфікованого обліку інформаційних систем та мереж головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *