Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів

  

  

29 грудня  у райдержадміністрації відбулося засідання районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажи­рів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

На конкурс було оголошено 11 об’єктів (маршрутів), зокрема: Надвірна – Бистриця – 2; Надвірна – Битків -1; Надвірна – Битків – 2; Надвірна – Гвізд – Млини; Надвірна – Делятин – 10; Надвірна – Делятин – Любіжня; Надвірна – Максимець; Надвірна – Парище; Надвірна – Пнів – 5; Надвірна – Черник – 1; Надвірна – Черник – 2.

Згідно «Журналу обліку подачі документів на участь у конкурсі» було зареєстровано від перевізників претендентів 8 конвертів (пакетів) із документами.
За результатами засідання районного комітету визначено переможців на наступних маршрутах:
Надвірна – Бистриця – 2 переможець – Тимчишин Н. Р.;
Надвірна – Гвізд – Млини переможець – Несторак Я. Б.;
Надвірна – Делятин – Любіжня переможець – ТзОВ «ІВ-АВТО».
З претендентами, яких згідно умов конкурсу не визнано переможцями на маршрутах Надвірна – Битків -1; Надвірна – Делятин – 10; Надвірна – Черник – 1; Надвірна – Черник – 2 конкурсний комітет рекомендував укласти угоди на обстеження маршрутів та за потреби включити їх до об’єктів чергового конкурсу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *