Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій: про попередження нещасних випадків на водних об’єктах

  
23 травня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Кеніза відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  
23 травня 2017 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Кеніза відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
В засіданні взяли участь голова районної ради Іван Гурмак, представники  підприємств, установ та організацій району та сільські голови сіл Фитьків, Волосів, Гаврилівка  та Парище.
Комісія розглянула питання попередження нещасних випадків на водних об’єктах, зокрема йшла мова про заборону купатися на озері в міській зоні відпочинку ім. Назарія Яремчука.  Також зобов’язано  сільських  голів  вище вказаних населених пунктів провести відповідні заходи щодо безпеки на водоймах (вивісити таблички  «купатися заборонено»).        
Особливу увагу учасники наради приділили питанню стану готовності місцевих органів виконавчої влади до дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах інфраструктури та навчальних закладах району.Дано вказівку провести детальні обстеження закладів освіти, культури, позашкільних закладів та медичних установ.  Основне завдання – виявити об’єкти, які складають загрозу руйнуванню.
Обговорено  питання визначення та затвердження номенклатури матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Дано доручення Надвірнянському районному відділу УДСНС України  в області визначити перелік матеріального резерву, кошторисну вартість та подати до 26 травня  на засідання бюджетної комісії районної ради.         
Крім того, обговорили завдання районних служб щодо знищення борщівника Сосновського на території району. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *