Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання V сесії районної ради

    

    

21 квітня відбулося V пленарне засідання сесії Надвірнянської районної ради VІІ скликання. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступники голови райдержадміністрації Іван Тодорук та Богдан Зеленчук, міський, селищні та сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації. Вів пленарне засідання голова районної ради Іван Гурмак. На порядку денному розгляд понад 20 питань.
   

Народні обранці ухвалили новий регламент районної ради від тепер працюватимуть  в режимі поіменного голосування відповідно до внесених змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк проінформував про зміни, які вносяться в районний бюджет на 2016 рік. Зокрема, врахувати в доходах і видатках загального фонду районного бюджету кошти освітньої субвенції з державного бюджету в сумі 600 тис. грн., в доходах і видатках спеціального фонду районного бюджету кошти бюджету розвитку обласного бюджету в сумі 1165,757 тис. грн. в доходах і видатках спеціального фонду районного бюджету кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в сумі 3955,0 тис. грн. та врахувати в доходах і видатках районного бюджету надходження субвенцій: Пасічнянської, Гвіздської сільських рад, Делятинської, Ланчинської селищних рад та Надвірнянської міської ради.

На виконання вимог Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" та на підставі пропозиції трудового колективу редакції газети "Народна Воля",  районна рада прийняла рішення про те, що реформування газети "Народна Воля" та редакції газети "Народна Воля" здійснюватиметься на першому етапі реформування друкованих засобів масової інформації та редакцій. Районна рада виходить зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації газети "Народна Воля" та редакції газети "Народна Воля" з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

Також на сесії депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік і до районної Програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, виділивши кошти у сумі 259 тис. грн. для  надання одноразової допомоги учасникам АТО.
З усіх питань порядку денного сесії було прийнято відповідні рішення. 
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *