Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання Басейнової ради Пруту і Сірету

Начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Пліхтяк взяв участь в онлайн-засіданні Басейнової ради Пруту та Сірету.

Йшлося про розробку розділу 8 Плану управління річковим басейном Пруту та Сірету «Повний перелік програм (планів) для району річкового басейну чи суббасейну, їх зміст та проблеми, які передбачено розв’язати».

Обговорювали дослідження екологічного стану масивів поверхневих вод суббасейнів Пруту та Сірету шляхом виконання діагностичного та гідроморфологічного моніторингу та інвентаризацію водних об’єктів в межах національних природних парків, які знаходяться в суббасейнах Пруту та Сірету.

Обговорено принципи планування сталого, якісного розвитку ландшафтів русла і заплави річки Черемош у межах Чернівецької області; – вплив водокористування на екологічний стан масивів поверхневих вод в суббасейнах Прута та Сірету.

До участі у заході долучилися представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *