Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Під головуванням в.о. начальника районної військової адміністрації Лесі Свідрак відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Цей захід пройшов за участі директора Івано-Франківського Карітасу о. Володимира Чорнія та його заступниці Наталії Козакевич.

На порядку денному розглянули питання щодо організації роботи з сім’ями загиблих захисників району, вивчення потреб сімей загиблих військовослужбовців та стан їх вирішення у територіальних громадах, затвердження плану роботи на 2023 рік. Також погоджено план спільних заходів, які сприяють ефективному впровадженню заходів, спрямованих на протидію торгівлі людьми на Івано-Франківщині.
Було представлено проєкт “Безпека кожного у спільних рішеннях” реалізовується Карітас Івано-Франківськ за сприяння Івано-Франківської ОВА , за підтримки IOM Ukraine та фінансування @Агенства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна та Міністерств закордонних справ Норвегії Ministry of Foreign Affairs (Norway).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *