Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

В райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням заступника голови РДА Ярослава Гундяка. В засіданні комісії прийняли участь представники установ, організацій району, органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники підприємства-боржника.
На засіданні заслухані звіти голів місцевих комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності про результати роботи за 9 місяців 2018 року.
Про стан виплати заробітної плати на філії “Надвірнянський райавтодор” ДП “Івано-Франківський облавтодор” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України” доповів начальник філії Віталій Трачук.
У своїй доповіді начальник відділу погашення боргу Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Оксана Стефурак розповіла про стан погашення податкових боргів та боргів по єдиному соціальному внеску підприємствами – боржниками станом на 01.09.2018 року (лист Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області від 19.09.2018 № 8/9/09-19-53-17).
У ході засідання обговорювалися шляхи вирішення проблемних питань щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати. За підсумками засідання прийняті відповідні протокольні рішення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *