Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Засідання робочої групи у справах проходження альтернативної (невійськової) служби

19 лютого голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько провів засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби.

У роботі засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк, представники управління соціального захисту населення РДА, сектору з питань мобілізаційної і оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, КНП «Надвірнянська ЦРЛ», районної філії центру зайнятості та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На порядок денний було винесено питання про надання згоди для проходження альтернативної (невійськової) служби 5 громадянам Надвірнянського району та припинення проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із закінченням її строку.

У ході розгляду вище зазначеного питання членами районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби було з’ясовано порядок направлення громадян України на альтернативну (невійськову) службу, перелік релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, перелік підприємств, установ, організацій, що перебувають у державній або комунальної власності, на яких громадяни можуть проходити альтернативну службу.

За результатами обговорення членами дорадчого органу прийнято рішення щодо надання згоди для проходження альтернативної (невійськової) служби 3 громадянам, 2 громадянам пройти призовну медичну комісію та 1 громадянину припинити проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із закінченням її строку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *