Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заступниця Мінветеранів Оксана Сивак зустрілася із представниками громадського сектору Прикарпаття

Заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Оксана Сивак, перебуваючи із робочою поїздкою на Івано-Франківщині, зустрілася з представниками громадських організацій та прикарпатських благодійних фондів. У заході взяли участь заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмили Сірко, регіональна представниця Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Лариса Підвербецька фахівці Міністерства у справах ветеранів України та управління з питань ветеранської політики ОДА.

Під час зустрічі обговорювали основні аспекти впровадження ветеранської політики, психосоціальної підтримки ветеранів війни, родин загиблих Героїв України, а також внутрішньо переміщених людей та організацію роботи реабілітаційних центрів для ветеранів, надання ментальної допомоги.

Йшлося й про роботу окремих структурних підрозділів в обласній, районних державних (військових) адміністраціях та територіальних громадах з питань ветеранської політики, активну роботу громадських організацій області щодо соціально-психологічної роботи із ветеранами, родинами загиблих захисників і захисниць України, ВПО.

Оксана Сивак зауважувала, що їй надзвичайно важливо чути думку кожної активної та дієвої громадської організації. А задля надання якісної психологічної підтримки ветеранів має бути не тільки єдиний стандарт роботи для психологів, але й відповідна мережа центрів з навченими за єдиним стандартом роботи для фахівців в громадах по всій території України. Загалом підтримка та досвід міжнародних партнерів є допоміжними у вирішенні таких важливих питань.

«Ми щоденно опрацьовуємо питання надання необхідної реабілітаційної допомоги, якісних соціальних та психологічних послуг нашим захисникам і захисницям, які під час виконання бойових завдань отримали важкі поранення і зараз вдома. Важливо надавати необхідні послуги родинами загиблих, сім’ям військовослужбовців, демобілізованим, а також тим людям, у яких рідні пропали безвісти або перебувають у полоні, – зазначила Людмила Сірко. – Кількість людей, яким необхідна підтримки та допомога, на жаль, зростає. Щоденних завдань у цьому напрямку дуже багато, оскільки наші захисники і захисниці, їх родини щодня потребують допомоги з боку влади, громадськості, волонтерів та благодійних фондів. І тільки співпрацюючи та у єдності ми можемо досягнути тих результатів».

Посадовиця зауважила, що Всеукраїнська програми ментального здоровʼя «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською, покликана зробити піклування про ментальне здоровʼя щоденною звичкою для українців тому наше завдання об’єднати зусилля влади, міжнародних організацій, психологів, науковців щоби такі послуги були якісними, ефективними та доступними.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *