Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заступник голови РДА Ярослав Гундяк взяв участь в онлайнбрифінгу щодо проведення на Прикарпатті карантинних та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019

Сьогодні т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів онлайнбрифінг для представників засобів масової інформації щодо проведення на Прикарпатті карантинних та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019.

За його словами, в умовах карантину найбільших збитків зазнають представники бізнесу, адже змушені припинити свою діяльність або перейти на дистанційний режим роботи.

«Поширення інфекційного коронавірусного захворювання та запровадження у зв’язку з цим карантинних заходів призводить до зупинки діяльності підприємств та установ. Найбільше потерпають від цього представники бізнесу, – зазначив Віталій Федорів. – Для допомоги підприємцям на державному рівні запроваджено ряд заходів, які передбачають підтримку бізнесу та податкові послаблення».

Участь в обговоренні питань взяв заступник голови Надвірнянської РДА Ярослав Гундяк, керівник апарату РДА Микола Кравчук, окремі керівники структурних підрозділів РДА, керівники закладів охорони здоров’я району та голови ОТГ.

Зокрема, не застосовуватимуться штрафні санкції за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 1 березня по 30 квітня; встановлюється мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок з 18 березня до 31 травня; до 1 липня продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи; не нараховується та не сплачується із 1 березня до 30 квітня плата за землю; фізичні особи-підприємці звільняються від сплати єдиного соціального внеску з 1 березня по 30 квітня; відміняються штрафи за несвоєчасну або неповну сплату ЄСВ за даний період часу та несвоєчасне подання податкової звітності тощо.

Натомість, Віталій Федорів нагадав підприємцям Прикарпаття про важливість дотримання усіх запроваджених карантинних заходів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *