Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заступник міністра освіти і науки Олексій Шкуратов з робочим візитом побував на Прикарпатті

Учора, 11 серпня, заступник міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов з робочим візитом побував на Івано-Франківщині. Він  відвідав заклади освіти в Івано-Франківську, Калуші та Брошнів-Осаді.

Спільно з директором департаменту освіти та науки облдержадміністрації Віктором Кімаковичем провели нараду щодо підготовки закладів освіти нашої області до початку навчального року в умовах воєнного стану.  Також  вони оглянули стан укриттів у них, поспілкувалися з колективами про готовність розпочинати освітній процес та виклики, які нині є актуальними і потребують вирішення.

«Прикарпаття є тим регіоном України, де заклади освіти не зазнали руйнувань внаслідок військової агресії російської федерації, проте вимоги до початку навчання в очному режимі єдині для всіх областей. А саме: наявність облаштованих укриттів, що вміщатимуть усіх учасників освітнього процесу», – зазначив Олексій Шкуратов.

За його словами, батьки мають право ознайомитися зі створеними умовами у сховищах, аби бути впевненими, що їхні діти перебуватимуть у безпеці.

Окрім того, заступник міністра зустрівся з керівництвом і колективом Херсонського державного університету, який переміщено на базу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  та його відокремленими структурними підрозділами – ВСП Бериславський фаховий педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського та Генічеський фаховий коледж. Ішлося про перебіг вступної кампанії та кадрові питання.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *