Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заступники голови обласної державної адміністрації взяли участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука

У вівторок, 21 січня, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступники голови ОДА Віталій Федорів, Дмитро Романюк та Василь Івасик взяли участь у селекторній нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
Йшлося про стан реалізації проекту Президента України Володимира Зеленського щодо спорудження шкіл, садочків та стадіонів, зокрема, схвалення комісіями їх переліків та затвердження у видатковій частині місцевих бюджетів на 2020 рік необхідних обсягів фінансування для виконання робіт на цих об’єктах.

Олексій Гончарук розповів про пооб’єктний план реалізації цього проекту: «В кожній області мають бути вже обрані п’ять шкіл, п’ять садків та п’ять стадіонів, передбачене відповідне співфінансування з місцевих бюджетів для оперативного початку їх ремонту та будівництва з березня цього року».

На нараді розглянули підходи до формування планів виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення за рахунок відповідної субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам з урахуванням пріоритетності виконання капітального ремонту, із застосуванням маршрутного принципу, а також виконання дорожніх робіт до опорних шкіл і закладів охорони здоров’я.

Також особливу увагу під час селекторної наради було зосереджено на умовах надання субвенції з Державного бюджету місцевим на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Обговорювали й питання безпеки дорожнього руху, зокрема впровадження системи фіксації порушень правил безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Прем’єр-міністр доручив активізувати роботу в обласних державних адміністраціях координаційних рад з питань підвищення рівня безпеки дорожнього руху задля зменшення смертей на дорогах та облаштування необхідним чином пішохідних переходів у містах і населених пунктах на найбільш небезпечних ділянках доріг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *