Заступник голови райдержадміністрації Степан Іроденко провів нараду з питання роботи Центру надання адміністративних послуг Надвірнянської райдержадміністрації
14 січня 2014 року в райдержадміністрації заступник голови РДА Степан Іроденко провів нараду з питань організації роботи Надвірнянського районного центру надання адміністративних послуг.В нараді взяли участь працівники центру надання адміністративних послуг та представники суб’єктів надання адміністративних послуг, а саме: управління соціального захисту населення, відділів у справах сім’ї молоді і спорту, містобудування та містобудівного кадастру, служби у справах дітей райдержадміністрації, управління Держкомзему в Надвірнянському районі, міжрайонного управління Держсанепідемслужби в районі, Держслужби надзвичайних ситуацій, РВ Управління державної міграційної служби в Івано-Франківській області.
На початку зустрічі Степан Іроденко наголосив на важливості вдосконалення системи надання адміністративних послуг у районі.
Присутніми обговорено ряд питань, які стосуються вдосконалення процедури надання адміністративних послуг та забезпечення ефективної взаємодії працівників Центру з суб’єктами надання адміністративних послуг. В ході наради досягнуті домовленості про налагодження подальшої співпраці з суб’єктаминадання адміністративних послугНадвірнянського району.
Підводячи підсумки наради Стапан Іроденко поставив ряд завдань і додав: « Створення зручних і доступних умов для отримання громадянами послуг є одним з основних завдань, які мають вирішувати органи державної влади та місцевого самоврядування. Адже саме за якістю послуг кожен громадянин оцінює турботу влади про нього і ефективність самої влади».
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B2-%D0%86%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%A6%D0%9D%D0%90%D0%9F-004.jpg)
На початку зустрічі Степан Іроденко наголосив на важливості вдосконалення системи надання адміністративних послуг у районі.
Присутніми обговорено ряд питань, які стосуються вдосконалення процедури надання адміністративних послуг та забезпечення ефективної взаємодії працівників Центру з суб’єктами надання адміністративних послуг. В ході наради досягнуті домовленості про налагодження подальшої співпраці з суб’єктаминадання адміністративних послугНадвірнянського району.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/01/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%B2-%D0%86%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%A6%D0%9D%D0%90%D0%9F-0031.jpg)
0 Коментарі