Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заступник голови РДА Богдан Зеленчук взяв участь в засіданні обласної робочої групи

1 березня відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства щодо мінімальної заробітної плати за участю першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка.

Як зазначила перший заступник голови ОДА Марія Савка, в умовах законодавчого збільшення мінімальної заробітної плати, робота в цьому напрямку потребує нових підходів і посиленої уваги з боку органів влади та контролюючих органів.

Заступник голови облдержадміністрації І.Пасічняк наголосив, що основними напрямами роботи із забезпечення виконання рішень Уряду є контроль за своєчасною і в повному обсязі виплатою заробітної плати та забезпечення фінансовими ресурсами на оплату праці працівників бюджетної сфери.

Також заслухано звіти заступників голів районних і міських робочих груп про стан забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати та потреби в коштах місцевих бюджетів на диференціацію заробітної плати працівників бюджетної сфери області.

За підсумками засідання прийнято ряд конкретних рішень. Зокрема, головам районних і міських робочих груп доручено взяти під особистий контроль питання забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.  Наголошувалося на необхідності своєчасно вживати невідкладні заходи для недопущення боргів з оплати праці, а також провести детальний аналіз забезпеченості до кінця 2017 року коштами на оплату праці з урахуванням обов’язкових виплат та потреби у додаткових асигнуваннях на здійснення диференціації оплати праці працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімального розміру.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *