Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Завдяки Програмі Президента України «Велике будівництво» Прикарпаття має сучасні дороги

Під керівництвом голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук, за участю народного депутата України Олега Марусяка 3 вересня проаналізовано виконання програми Президента України «Велике будівництво» в дорожній галузі області та обговорено плани робіт до кінця поточного та в наступному роках.

Світлана Онищук зазначила, що обласна влада зацікавлена в оновленні доріг як державного, так і місцевого значення та мостів на них. Саме завдяки президентській програмі «Велике будівництво» відчутне пожвавлення в дорожній галузі. Керівниця області вимогливо наголосила на необхідності стовідсоткового виконання до кінця року запланованого об’єму будівництва і ремонту доріг та мостових переходів, із суворим дотриманням якості виконання робіт.

Як наголосив Олег Марусяк, програма Президента дає багато можливостей для покращення соціально-економічного розвитку регіонів, зокрема приведення доріг і мостів Івано-Франківщини до належного експлуатаційного стану.

«Станом на 3 вересня Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області ввела в експлуатацію 55 км відремонтованих доріг державного значення. Підготовлено до здачі ще 30 км. Будівельно-ремонтні роботи на об’єктах дорожньої галузі тривають згідно запланованого графіку. Загалом же за останні два роки відремонтовано майже 400 км доріг державного значення, завершено будівництво та капітальний ремонт 12 мостових переходів», – повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Про стан виконання програми «Велике будівництво» на дорогах і мостах місцевого значення Івано-Франківщини доповів також керівник ДП «Дороги Прикарпаття» Роман Сілецький.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *