Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Здорові діти – успіх майбутнього!

 

Володимир Пасько взяв участь у відкриті басейну при дошкільному підрозділі Делятинського ліцею № 2. Привітати малечу завітало чимало гостей: народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Делятинської ОТГ Богдан Клим”юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ Михайло Гаврилюк, директор Делятинського ліцею № 2 Василь Лейбюк, директор Микитинецького ДНЗ “Янголятко” Івано-Франківської міськради Галина Сич, міські депутати, батьки вихованців та громадськість.
Завдяки спільним зусиллям та наполегливій праці здобуто гарних результатів. Ми бачимо наглядний приклад раціонального використання коштів.
Здорові діти – це майбутнє нації України, відкриття такого басейну тільки сприятиме оздоровленню дітей, позитивно впливатиме на фізичний стан малечі та принесе чимало задоволення та радості. Також під керівництвом інструктора з фізкультури (плавання) Ольги Підлипної відбулася відкрита гра на воді Новорічна казка “Золота рибка” на новий лад. У дійстві брали участь 28 дітей середнього, старшого і молодшого дошкільного віку, які презентували аквааеробіку та новорічний хоровод у воді.
Здорові діти – успіх майбутнього!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *