Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Здорові люди – конкурентноспроможніші на ринку праці»     Турбота про здоров'я – обов'язок кожного. «Бережи одяг, доки новий, а здоров'я, доки молодий.» Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім'ї, родині, державі, підтримувати та оберігати здоров'я рідних і близьких, думати про прийдешнє, бути готовою передати дітям набуті вікові знання, мудрі закони вічного єднання душі й тіла.
09  січня 2013 року в Надвірнянському  районному центрі зайнятості відбувся пофінформаційний семінар «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху" .
Метою такого заходу є акцентування уваги учасників семінару на те, що особи, які ведуть здоровий спосіб життя, більш конкурентоспроможні на ринку праці та мають більше переваг при працевлаштуванні. Стан здоров’я людини впливає на професійний вибір, становлення і кар’єру, розвиток особистості.
Заступник начальника  відділу активної підтримки безробітних Зоряною Станіщук  розповіли учасникам про наслідки необдуманих статевих стосунків, захоплення наркотиками чи спиртними напоями, які можуть призвести до зараження ВІЛ. Під час семінару присутні збагатили свої знання про СНІД, довідалися про шляхи його розповсюдження та профілактику
     Підводячи підсумки, учасники заходу дійшли висновку, що «людина, яка нехтує елементарними правилами збереження власного здоров’я, рано чи пізно змушена витрачати значні кошти на відновлення здоров’я, а його, як відомо, і за гроші не придбаєш". Присутні прийшли до спільного висновку, що шкідливі звички є причиною поширення багатьох небезпечних хвороб, негативно впливають на здоров’я та життєдіяльність людини, а отже і на професійний успіх особистості.
На завершення, фахівець центру зайнятості звернулась до учасників зі словами: «Найцінніше у людини – життя. Життя – це багатство, яке дається кожному з нас батьками. І дуже хочеться, щоб воно було  у Вас красивим і щасливим. Таким воно буде, якщо буде у Вас міцним здоров'я. Не випадково в народі існує прислів'я: «Гроші загубив – нічого не загубив, здоров'я загубив – все загубив».Тож ідіть по життю з девізом: «Здоров'я потрібно цінити та вести здоровий образ життя»

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *