Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зеленський анонсував «Велике будівництво» прикордонних пунктів пропуску з 2022 року

Наступного року в Україні у межах програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочнеться масштабна модернізація пунктів пропуску на кордонах.

Про це заявив на форумі «Велике будівництво: Дороги та мости» ініціатор програми, президент України Володимир Зеленський.

«У 2022 році в рамках програми розпочнеться модернізація міжнародних пунктів пропуску. Ми створимо комфортну інфраструктуру як для людей, так і для бізнесу, для наших громадян та гостей України, збільшимо пропускну спроможність за рахунок електронної черги», — сказав Зеленський.

Президент також повідомив, що в межах ініційованої ним програми «Велике будівництво» протягом двох років оновлено вже понад 40% основної мережі доріг України — майже 14 тисяч кілометрів автошляхів та більше 500 мостів та мостових переходів.

При цьому кожен третій українець, за даними соціологічних опитувань, називає дороги «Великого будівництва» одним з найголовніших досягнень 2021 року, а понад 60% помічають позитивні зміни у інфраструктурі України.

«Висновок один — “Велике будівництво” має тривати и ставати ще більше», — зазначив президент.

Раніше Володимир Зеленський наголосив, що при реалізації ініційованою ним програми «Велике будівництво» особлива увага приділяється інфраструктурі прикордонних областей, щоб знизити ризики впливу на них з боку інших держав.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *