Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

” Зима, що нас змінила. Небесна сотня “

В Надвірній відбулося засідання круглого столу, присвяченого Героям Небесної Сотні.
26 лютого в Палаці культури Надвірнянського коледжу НТУ студентство, викладачі навчального закладу спільно з керівництвом району та міста провели круглий стіл, присвячений п’ятій річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Під час дійства всі бажаючі мали можливість висловити свою думку і бачення подій п’ятирічної давності, а також задати питання керівництву району та безпосереднім учасникам Революції Гідності та АТО.
Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, та учасники Революції Гідності. Розпочався захід з Державного Гімну України у виконанні студентського хору.
Ведуча заходу, заступник директора коледжу з виховної роботи Галина Савчинець нагадала про події зими 2013 – 2014 років, про те, як важливо пам’ятати про загиблих та завжди пам’ятати Героїв.

Цікаве театральне дійство представили студенти, які продемонстрували присутнім уривок із подій Революції Гідності. Вихованці коледжу намагалися передати весь трагізм подій лютого 2014 року. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських Героїв.
Одна із студенток Надвірнянського коледжу присвятила власний вірш колишньому вихованцю навчального закладу Павлу Ільчуку, який трагічно загинув на Сході Україні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *