Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч керівника фіскальної служби області Ірини Столярик з підприємцями району.

    

    
20 травня в актовому залі ДПІ у Надвірнянському районі відбулася зустріч керівника фіскальної служби області Ірини Столярик з представниками бізнесу та громадськості району.

Зустріч проходила за участю першого заступника начальника ГУ ДФС в області Вікторії Сусаніної, заступника начальника ГУ ДФС в області Романа Панасюка, начальника ДПІ у Надвірнянському районі Василя Гнатюка, голови Ради територіального відділення ВГО «Асоціації платників податків України» Ігоря Вінтонюка, голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Василя Поповича, міського голови Зіновія Андрійовича.

На початку зустрічі відбулась приємна подія нагородження кращих платників податків Івано-Франківської обл., зокрема:
 –  ДП «Надвірнянське лісове господарство»;
 – ТДВ «Надвірнянський кар’єр «Карпати»;
 – ТОВ «Шляховик».
Учасники зустрічі обговорили новації податкового законодавства, які набули чинності з 1 січня 2015 року і проблеми, з якими доводиться стикатися підприємцям Надвірнянщини та шляхи їх вирішення.
Начальника Головного управління області Ірину Столярик цікавила думка платників податків щодо організації роботи державної податкової інспекції в районі, проблеми, які хвилюють сьогодні бізнес і спроба спільно їх вирішувати.
 
Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз звертаючись до присутніх зазначив: «На сьогоднішній день в Україні проходять великі  реформаторські процеси. Такі зміни не оминули і Державну податкову службу, це  приведе до стабілізації податкової системи в країні загалом».

На завершення Ірина Столярик подякувала громадськості Надвірнянщини за активну співпрацю та побажала успіхів у діяльності.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *