Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч керівництва РДА з громадською радою району


  Відбулася чергова зустріч керівництва районної державної адміністрації з громадською радою району. Засідання ради проводив голова громадської ради Тарас Олендій, в роботі ради взяв участь голова РДА Володимир Калічко.
Згідно плану роботи ради було обговорено ряд питань:


 1.   Відбулася чергова зустріч керівництва районної державної адміністрації з громадською радою району. Засідання ради проводив голова громадської ради Тарас Олендій, в роботі ради взяв участь голова РДА Володимир Калічко.
  Згідно плану роботи ради було обговорено ряд питань:

  1. Про стан пасажирських перевезень в Надвірнянському районі.
   Про обговорення змін до Закону України «Про  громадські об’єднання».

  Щодо першого питання, як повідомив перший заступник голови РДА Степан Іроденко, всі перевізники, які працювали за маршрутом зі стоянки біля приміщення райспоживспілки м. Надвірна до ринку в м. Івано-Франківськ, взяти участь у конкурсі та отримали маршрути. На даний час вони здійснюють перевезення згідно чинного законодавства, тому будь-які порушення на маршруті будуть фіксуватися та винні будуть притягуватися до відповідальності.
  За пропозицією членів громадської ради обговорено питання ремонту тротуарів, встановлення «лежачих поліцейських» на проїжджій частині вулиць м. Надвірна біля Надвірнянської СЗОШ № 3.
  Як повідомив голова РДА Володимир Калічко, на даний час обговорюється питання про створення двох автотранспортних підприємств в районі, що дасть змогу суттєво покращити якість пасажирських перевезень.
  Крім того, перевізників зобов’язано в кожному транспортному засобі вивісити графік руху. Сільських голів зобов’язати вивісити графік руху на зупинках.  Перший заступник голови РДА Степан Іроденко повідомив членам громадської ради, що з 01.01.13р. буде заборонено експлуатацію перероблених транспортних засобів. 

  Щодо другого питання, то присутні обговорили пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про  громадські об’єднання» . Із запропонованими змінами до Закону учасників зібрання ознайомив начальник відділу з питань внутрішньої політики і зв'язків з громадськістю апарату РДА Тарас Демянчук. Також з даного питання виступив представник з районного управління юстиції Юлія Мисюк. Учасники засідання внесли ряд пропозицій, які вирішили доопрацювати на наступній зустрічі. 
   Також на наступному засіданні запропоновано обговорити ситуацію, що стосується  гральних закладів, тому буде запрошено начальника РВ УМВС та начальника ДПІ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *