Зустріч керівництва РДА з колективом ЦРЛ
21 травня голова райдержадміністрації Михайло Іваночко зустрівся з трудовим колективом Надвірнянської центральної районної лікарні. В ході зустрічі голова РДА закликав лікарів професійно та добросовісно відноситися до своїх обов’язків, проявляти чуйність та людяність, адже люди до них приходять з найболючішим: зі своїми бідами та проблемами зі здоров’ям. Ні в якому разі не відвертатися від хворих, а надавати медичну допомогу: причому однаково кваліфіковану допомогу, як керівникам, так і простим людям. Особливу увагу присутніх голова акцентував на викорененні такого ганебного явища, як вимагання подяки від пацієнтів.![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%97%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B8-001.jpg)
Керівник району разом з медиками оглянув різні відділення районної лікарні, діагностичне обладнання. Також завітав до пологового будинку. Михайло Іваночко зазначив, що буде прикладати максимум зусиль для покращення матеріально-технічного стану лікарні. Також голова адміністрації спільно з головним лікарем Сергієм Ємельянчуком обговорили основні проблеми галузі охорони здоров’я району та намітили шляхи їх вирішення.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%97%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B8-002.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/%D0%97%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B7-%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%B8-001.jpg)
Керівник району разом з медиками оглянув різні відділення районної лікарні, діагностичне обладнання. Також завітав до пологового будинку. Михайло Іваночко зазначив, що буде прикладати максимум зусиль для покращення матеріально-технічного стану лікарні. Також голова адміністрації спільно з головним лікарем Сергієм Ємельянчуком обговорили основні проблеми галузі охорони здоров’я району та намітили шляхи їх вирішення.
0 Коментарі