Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч Петра Хмельовського з підприємцями Поляницької територіальної громади

Днями відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Петра Хмельовського з підприємцями Поляницької територіальної громади .
Як зазначалося раніше, відповідні зустрічі з представниками бізнесу проводитимуться в кожній з громад Надвірнянського району з метою створення Ради підприємців.
З ініціативи Петра Хмельовського, Рада підприємців діятиме як координуючий орган при районній державній адміністрації з метою врегулювання проблемних питань , які виникають в процесі діяльності.
Під час зустрічі підприємці мали можливість поставити свої питання очільнику району, запропонувати додаткові напрями співпраці та вносити пропозиції з приводу того, які інструменти підтримки варто ще впровадити.

Серед нагальних питань , які були озвучені під час обговорення, основним для власників бізнесу є проблема зменшення енергопотужностей в Поляницькій ТГ. Інтенсивність розвитку туризму призвів до зниження пропускної здатності існуючих мереж. «Вирішення даної проблеми можливе через конструктивний діалог представників АТ «Прикарпаттяобленерго», Поляницької та Ворохтянської територіальних громад» – зазначив Петро Хмельовський.
Питання з енергозабезпечення голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль.

Не менш актуальним для присутніх виявились порядок бронювання військовозобов’язаних працівників та критерії визначення підприємств, за якими вони вважатимуться критично важливими для економіки.

Місцеві готельєри та власники відпочинкового бізнесу поділились досвідом участі в соціальному проєкті «Турбота про родину Героя», започаткованому з ініціативи голови облдержадміністрації Світлани Онищук. . Висловили низку пропозицій для розширення можливості оздоровлення більшої кількості родин загиблих.

«Хоча створення Ради підприємців знаходиться на етапі обговорення з її потенційними членами, але як показує досвід проведення аналогічних зустрічей в територіальних громадах району, вже спостерігається позитивна динаміка у вирішенні озвучених питань» – підсумував голова райдержадміністрації Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *