Зустріч прикарпатців з міністром І. Ждановим….
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/IMG_20150904_113533.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/IMG_20150904_113533.jpg)
04 вересня 2015 року в обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівників структурних підрозділів відділів молоді та спорту, представників молодіжних громадських організацій, директорів ДЮСШ, спортсменів з Міністром молоді і спорту України Ігорем Ждановим.
Під час зустрічі піднімались актуальні проблеми: реформування спортивних шкіл, співпраця з молодіжними організаціями, військово-патріотичне виховання дітей та молоді та багато іншого, що чекає сфери спорту та молодіжного руху в час реформ.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/IMG_20150904_113014.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/09/IMG_20150904_113533.jpg)
04 вересня 2015 року в обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівників структурних підрозділів відділів молоді та спорту, представників молодіжних громадських організацій, директорів ДЮСШ, спортсменів з Міністром молоді і спорту України Ігорем Ждановим.
Під час зустрічі піднімались актуальні проблеми: реформування спортивних шкіл, співпраця з молодіжними організаціями, військово-патріотичне виховання дітей та молоді та багато іншого, що чекає сфери спорту та молодіжного руху в час реформ.
0 Коментарі