Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч студентської молоді з фахівцями центру зайнтятості на Надвірнянщині


     В приміщенні Надвірнянського районного центру зайнятості відбулась  зустріч студентів  2 курсу спеціальності «Фінанси та кредит» Надвірнянського коледжу НТУ з фахівцями центру зайнятості.


     В приміщенні Надвірнянського районного центру зайнятості відбулась  зустріч студентів  2 курсу спеціальності «Фінанси та кредит» Надвірнянського коледжу НТУ з фахівцями центру зайнятості.

Сьогоднішні студенти – це покоління «next». А воно не просто відповідає на запити роботодавця. Це покоління точно знає, чого хоче від життя, як цього досягнути, а також як допомогти роботодавцю досягнути його цілей.
 Для набуття практичного досвіду в фінансовій роботі  перед студентами виступила головний бухгалтер Світлана Онуфрак , яка зупинилась на питанні цільового використання коштів Фонду, кодах економічної класифікації, роз’яснила студентам специфіку оплати коштів за надані послуги через органи державної казначейської служби.
Юрисконсульт Назар Грицюк поінформував майбутніх фахівців про їхні права та обов’язки щодо пошуку роботи, основ законодавства про зайнятість.
Зокрема,  студентів цікавила і проблема пошуку подальшого місця праці.Під час зустрічі, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних  Зоряна Станіщук розкрила студентам техніку пошуку роботи, секрети побудови відповідей на запитання роботодавця, ведення діалогу з інтерв’юером. Торкнулись також теми психології сприйняття роботодавцем шукачів роботи. А саме, як використовувати міміку, жести, долати хвилювання під час співбесіди, переконувати без нав’язування своєї позиції чи думки. Навчилисьправильно складати резюме.
Цікавими та корисними для молоді стали інформаційні матеріали з описами професій, пропозиціями роботи у місті Надвірна та Івано-Франківській області.
“Понад усе в праців­никові цінується професіона­лізм», – зазначила Зоряна Станіщук.Роботодавці мають пот­ребу не тільки в наявності дип­лома у своїх співробітників, а й у глибоких знаннях, певних павичках у роботі. Сучасні роботодавці пред'являють досить високі вимоги до найманих працівників. Під час оцінювання претендента на посаду пріоритети змістилися на користь якісних показників, пов'язаних не тільки з легко фіксованими рівнем освіти, віком людини, а й, передусім, зі структурою її професійної придатності: інтереси, здібності, стан здоров'я та інші фактори. Від сучасного працівника вимагають не тільки усвідомленої і натренованої звички до трудової напруги, а й вподобання до творчості, самореалізації в індивідуальних і спільних з колегами зусиллях. Безпосередньо під час прийому на роботу роботодавці прагнуть мати чітке й об'єктивне уявлення про інтелектуальний ресурс майбутніх безпосередніх виконавців робіт. Нині керівництво фірм надає особливого значення і зовнішньому виглядові працівника, і його мовленню, і стилю мислення, вмінню спілкуватися з людьми.Тому го­ловне – кваліфікація, здат­ність добре виконувати ро­боту та адаптуватися до но­вих умов, уміння приносити конкретний результат компанії й підприємству. І обов'язкова умова –  велике бажання працювати! З такими  якостямилюдина ніколи не зали­шиться без роботи.
Задоволені студенти подякували спеціалістам за цікаву та корисну інформацію, яка обов’язково стане їм у пригоді при пошуку роботи. За результатами зустрічі студенти виявили  бажання підготувати  свої відгуки, додавшитільки  теплі та позитивні.
Слова подяки висловили  і викладачі коледжу Тетяна Богославець-Дроздюкта Наталія Нагорна  за інтелектуальне і духовне збагачення студентів-фінансистівзазначивши, що коледж  та служба зайнятості мають спільну мету працевлаштування студентської молоді. І  тільки в спільній праці можна її досягти. Така спільна діяльність  допоможе майбутнім фахівцям знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізувати  себе у професійному житті.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *