Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч з керівниками громадських організацій ветеранів

      Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів  зустріч з  представниками громадських організацій ветеранів Миколою Петрушенком – головою обласної ради ветеранів України, Миколою Забачинським – головою районної ради ветеранів України  та членом президії  обласної ради ветеранів Миколою Коцубою. Під час засідання обговорили програму підтримки ветеранських організацій в районі та подальші плани співпраці згідно Соціальних ініціатив Президента.

     Обговорювалося питання організації проведення обласного семінару районних і міських ветеранських організацій області, який відбудеться 19 вересня 2013 року на базі первинної ветеранської організації  ПАТ НГВУ «Надвірнанафтогаз» ВАТ «Укрнафта». Голова РДА Юрій Касіянчук відзначив, що виконуючи ініціативи Президента України, в Надвірнянському районі надають сприяння діяльності ветеранських організацій (їх в районі діє 5), всі організації забезпечені безкоштовним приміщенням, для їх діяльності передбачено в районному бюджеті 23 тис. грн.
      В  подальшому керівники ветеранських організацій області і району зустрілися з начальником ПАТ НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимиром Чуприною, заступником начальника з соціальних питань Романом Струтинським, головою профкому Юрієм Костиком та головою ветеранської організації  НГВУ «Надвірнанафтогаз» Мироном Зіняком. Під час зустрічі було обговорено план проведення семінару та перебування делегацій ветеранів області в районі . Володимир Чуприна запевнив присутніх в підтримці проведення заходу зі сторони НГВУ «Надвірнанафтогаз». 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *