Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч з міністром освіти і науки України

  
В облдержадміністрації відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич  з освітянами Івано-Франківщини, яка відбулася в рамках її робочої поїздки на Прикарпаття.

  
В облдержадміністрації відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич  з освітянами Івано-Франківщини, яка відбулася в рамках її робочої поїздки на Прикарпаття.
Надвірнянщину представляв заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, який мав змогу особисто поспілкуватися з міністром. Під час зустрічі йшла мова про пріоритетні завдання сучасної освіти на шляху реформування і створення опорних шкіл, оскільки  – це крок до вдосконалення якості середньої освіти. Мова йде не про закриття шкіл, а про створення і розвиток належної мережі навчальних закладів. Наголошувалось на формуванні професійного педагогічного середовища, обговорювались питання матеріально-технічної бази опорних шкіл, забезпеченість заробітною платою освітян району.
Також для керівників, викладачів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих учбових закладів області, депутатів різних рівнів Лілія Гриневич презентувала «Концептуальні засади реформування середньої освіти», які пояснюють ідеологію змін в освіті, що закладаються в проекті нового базового закону «Про освіту».
Міністр констатувала той факт, що сьогодні школа починає відставати від розвитку суспільства. Саме від якості загальної середньої освіти, яка створює базу знань для учнів, залежить потенціал економічного зростання країни.
У ході зустрічі Лілія Гриневич відповіла на питання щодо функціонування навчальних закладів у період реформування освіти.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *