Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч з переселенцями в рамках “Тижня сім’ї на Прикарпатті”.

        

        
19 травня  у центральній районній бібліотеці   відбувся «Комунікаційний майданчик» на тему: «Цінності сім’ї», в рамках «Тижня сім’ї на Прикарпатті». Співорганізаторами зазначеного проекту є департамент соціальної політики обласної державної адміністрації, молодіжний громадський центр «Еталон та громадська організація «Сім'я майбутнього».
Захід відбувся за участі провідного спеціаліста департаменту соціальної політики облдержадміністрації Катерини Говери, юриста молодіжного центру «Еталон» Діани Великочий, президента громадської організації «Сім'я майбутнього» Світлани Гнідунець, заступника голови райдержадміністрації Тараса Олендія, начальника управління соціального захисту РДА Івана Гурмака, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романа Огерука, працівників бібліотеки та голови
  Благодійного Фонду "КарітасНадвірна" о. Андрія Будзака, а також запрошених гостей – переселенців з південно-східних областей України, які проживають на території  району.

   
На початку зустрічі до присутніх звернувся о. Андрій Будзак УГКЦ, який у своєму виступі зазначив:  «У сучасному світі глобалізація та відвернення від релігії нівелюють інститут сім’ї. Проте, Україна впродовж віків зберігала священні родинні цінності. І сьогодні ми повинні продовжити слідувати цим традиціям, пам’ятаючи, що Бог – це любов, і коли подружжя перебуває у любові – воно перебуває в Бозі».
Під час бесіди у дружньому колі свої думки про цінності сім'ї та їх зміцнення, підготовку молоді до сімейного життя, виховання та підтримку молодих сімей висловили організатори проекту з Івано-Франківська, працівники бібліотеки, тимчасові переселенці. На завершення зустрічі виступила директор центральної районної бібліотеки Марта Кушнерчук, яка  зауважила про доцільність таких зустрічей, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам адаптуватися через популяризацію місцевих традицій та родинних цінностей на Прикарпатті.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *