Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч з представниками Конфедерацій вільних профспілок України

           Сьогодні голова  райдержадміністрації Михайло Іваночко та заступник голови РДА Тарас Олендій зустрілися з представниками Конфедерацій вільних профспілок України, представниками  профкомів працівників охорони здоров’я Надвірнянського району Надією Толкачовою. До складу робочої групи запрошений представник Американської федерації профспілок – директор Центру Солідарності АФП-КВП в Україні та Білорусії  Трістан Масат. 

         Голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко розповів про створення, діяльність та досягнення Конфедерації вільних профспілок України. Головна мета Конфедерації – побудова соціального діалогу між владою та роботодавцем. «Наша ціль побудова демократії, ми переважно співпрацюємо з профспілками і державними адміністраціями  з питань протидії  корупції і прав людини».

          «Протягом 23 років незалежності України відбувалась її руйнація та розкрадання, плоди такої «діяльності» попереднього керівництва держави  ми пожинаємо сьогодні.  В районі є багато проблем, які потребують вирішення, зокрема і стан безробіття» – в ході  діалогу зазначив голова райдержадміністрації Михайло Іваночко. «Україна зараз бореться за свою незалежність, переживає складні часи. Підтримка європейського союзу і США є важливою для України»  – додав насамкінець голова РДА.

         Представники Конфедерації ВПУ разом із представником міжнародної конфедерації профспілок паном Трістаном провели ряд зустрічей-семінарів із працівниками медичної галузі, освітянами, працівниками бюджетних установ, великих та малих підприємств району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *