Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч з цікавою людиною16 червня в рамках проекту центральної районної бібліотеки «Зустрічі з цікавими людьми» відбулась зустріч із Володимиром Гринішаком. Володимир – молода, успішна людина з активною життєвою позицією. Закінчив Надвірнянський коледж НТУ, закінчує Ужгородський національний університет. Спілкування вийшло надзвичайно цікавим і розкрило багатогранність його особистості. Поряд з основною роботою у відділі культури райдержадміністрації, керівник туристичного гуртка Надвірнянського коледжу НТУ, він активно займається громадською роботою та втілює різноманітні проекти. Розповів про свою участь в діяльності місцевого самоврядування – депутат міської ради, керівник фракції ВО «Свобода», висловив своє бачення реформ, зокрема, децентралізації. 
Займається проектною діяльністю, вигравав та реалізовував чимало різних міжнародних та регіональних проектів, зокрема, є директором Надвірнянського туристично-інформаційного центру, координатором велосипедного клубу «Срібний ніпель».

Є у Володимира захоплення на все життя – гори, туризм. Сходив безліч маршрутів як Українських Карпат, так і гірських систем Польщі, Словаччини, Чехії, Румунії, Греції. Та все ж свої гори, вважає, – найкращі, тут – в Українських Карпатах. Краса гір, чудова природа спонукали свого часу взяти в руки фотокамеру. На сьогодні архів налічує тисячі світлин. Деяку частину представляв на фотовиставках, решта ще чекає свого часу. Володимир постійно працює над собою, збагачує свій досвід і в цьому плані йому допомагають також книги. Віддає перевагу книгам пізнавально-туристичної тематики, художній літературі про подорожі, мандри, захоплюється творчістю українських письменників Мирослава Дочинця, Євгена Барана, Тараса Прохаська.

Володимир мріє створити в Надвірній музей туризму. В домашній колекції накопичилось біля 600 мап з усього світу, чимало різних туристичних речей, книг. До речі, добірку цікавих книг, придбаних у різних країн, якими подорожував, подарував для «Куточка туриста» бібліотеці. Нам приємно, що Володимир постійно співпрацює з бібліотекою, власне системним адміністратором розпочинав свою трудову біографію в бібліотеці, тепер є нашим партнером в реалізації проекту «Туристично-краєзнавчий клуб в бібліотеці: відкриваємо нові горизонти».

А ще має сім’ю, підростає донечка, є багато планів та задумів на майбутнє.

Ми побажали Володимиру здійснення мрій, успіхів в усіх справах, родинного затишку та благополуччя.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *