Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Звернення до мешканців Прикарпаття

Слава Ісусу Христу, дорогі брати і сестри!

Слава Ісусу Христу, дорогі брати і сестри!

У ці нелегкі дні для нашої країни, коли ворог загрожує нашій незалежності, коли зранена держава намагається піднятися з колін, ми, представники християнських Церков, звертаємося до Вас із спільним зверненням відносно подальшого життя та існування нашої держави.

У важкий час, коли на східні терени України входять полчища іноземних окупаційних військ, коли Українська держава в небезпеці, ми не можемо стояти осторонь трагедії і бід всього українського народу.

Звертаємося до кожного з Вас також не стояти осторонь, але своєю молитвою, постом та працею, допомогти у цій складній ситуації, особливо в опіці над пораненими та біженцями, допомозі військовим та розбудові Української держави.

Закликаємо усіх християн та людей доброї волі взяти участь у захисті держави через відповідальність кожного на своєму місці.

В часі приготування та пережиття Великого посту, закликаємо усіх зробити особистий піст нашим спільним щитом, а віддану та щиру молитву і працю відповіддю на ракети та снаряди. Від «градів» та снарядів ми повинні оборонятися градом молитви, зберігаючи спокій та впевненість у перемозі Божої правди, миру та справедливості.

Закликаємо підтримувати один одного,  бачити у всьому любов, бо Мир – це дар Божий  та плід любові.

Всіх священників та віруючих усіх конфесій закликаємо продовжувати молитви за мир у державі, зупинення кровопролиття, перемогу правди, утвердження справедливості та свободи.

Сподіваємося, що з Божою допомогою мир, порозуміння та процвітання повернуться на українську землю і в наші домівки.

Нехай благословення Господнє перебуває з усіма Вами: тими, хто захищає Україну, хто допомагає захисникам, хто повсякденно молиться, прагне миру та бореться за правду.

Митрополит Галицький Андрій (УАПЦ),

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (УГКЦ)

Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф (УПЦ КП)

Єпископ Коломийсько-Чернівецький Василій (УГКЦ),

Єпископ Коломийський і Косівський Юліан (УПЦ КП),

Єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон (УПЦ)

Єпископ-помічник Івано-Франківський Йосафат (УГКЦ

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *