Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Звернення голови райдержадміністрації Володимира Паська з нагоди вшанування Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Минуло шість років від 20 лютого 2014-го — дня Трагедії і Подвигу.
Тоді життя найкращих, найрідніших були віддані за гідне життя десятків мільйонів, за вільне життя всієї країни. Хоч минуло стільки часу, спогади про Майдан та його відчуття не полишають нас у ці дні.
Мільйони українців протягом Майдану визначили та однозначно ствердили наше найбільше прагнення — жити вільно й гідно.

Революція докорінно змінила нас і розпочала незворотні зміни в Україні. Пройшовши через всі випробування — мороз і вогонь, кулі, пекучий біль втрат, — ми стали сильнішими. Ми подорослішали на цілі покоління. І як зріла Нація ми розуміємо — для фундаментальних, системних змін потрібен час. Так, не все одразу вдається реформувати, ми робимо помилки і б’ємося об підводні камені, але ми, українці, не опускаємо рук, ми йдемо далі. І ми йдемо РАЗОМ.

Саме завдяки тому, що на Майдані ми були разом, що ми не здавались і попри все йшли до кінця, — Революція Гідності перемогла. І одним із найголовніших уроків Майдану є те, що ми разом творимо свою країну і що лише разом, кожен на своєму місці, відповідально і чесно виконуючи свою роботу, ми зможемо створити ту державу, за яку віддали свої життя Герої Небесної Сотні.

Завжди пам’ятаймо наших Лицарів Світла і Добра, які загинули на Майдані. Сьогодні також згадаймо всіх синів та дочок України, які, захищаючи нас усіх, які загинули на східному фронті.

Герої справді не вмирають — вони живуть у наших серцях та думках, у наших добрих справах і гідних вчинках, у нашій боротьбі та праці задля величі рідного краю та України.

Вічна пам’ять та вічна слава Героям!
Герої не вмирають!
Слава Україні!

Зі щирою повагою
Голова районної
державної адміністрації                                                                                                Володимир Пасько

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *