Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Звернення головного державного санітарного лікаря області Руслана Савчука щодо необхідності вакцинації проти COVID-19

Боротьба проти COVID-19 продовжується! Тому ми повинні вживати всіх необхідних заходів, аби зупинити пандемію та зберегти життя кожного громадянина.

Вакцинація – це відповідальність та обов’язок кожної людини. Тільки спільними зусиллями можна досягти мети та подолати COVID-19.

Минулого року ми стали свідками радикальних змін, які торкнулися кожного жителя планети. Станом на сьогодні у світі зафіксовано понад 200 млн випадків інфікування COVID-19 та понад чотири мільйони летальних випадків. На всій території планети були ухвалені жорсткі карантині заходи, які діють й досі.

Пандемія внесла корективи в кожен аспект земного життя. Зміни торкнулися роботи, навчання, дозвілля, фінансів, особистого життя та ін

Безліч людей опинилися в безвихідних ситуаціях та стали заручниками пандемії. Людство повинно побороти пандемію COVID-19 та повернутися до звичного життя.

Тому я, як головний державний санітарний лікар області, вкотре звертаюся до кожного жителя Прикарпаття – не зволікати, а вакцинуватися!

Вакцинація – єдиний ефективний спосіб вберегти себе і своїх рідних від коронавірусної хвороби.

Запевняю вас, що кожна вакцина, яка доступна на території Івано-Франківської області, є безпечною для вашого життя. Адже вакцини, які схвалені ВООЗ для використання, пройшли тести та клінічні випробування, перш ніж показати, що вони безпечні та ефективні в подоланні пандемії.

Зробіть свій внесок у громадське здоров’я – вакцинуйтеся!

Переглянути перелік найближчих пунктів та центрів масової вакцинації ви можете за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *