Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Звернення колективу Івано-Франківської ОДА з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні краяни! Щиро вітаємо вас із Днем Гідності та Свободи, днем, який уособлює героїзм, силу духу і одвічне прагнення українців до свободи та незалежності.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні і всіх українських воїнів, які боронять східні рубежі нашої держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють прагнення українців жити у вільній, європейській державі.

Під час Революції Гідності українці відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих і вільних людей. Свій незламний дух українські воїни продовжують демонструвати у кривавій боротьбі на Сході нашої держави.

Водночас ми також в пам’яті згадуємо тих, хто віддав за Україну власне життя, хто не побоявся відстоювати одвічні людські цінності гідність і свободу під час Революції Гідності, та тих, хто не залишався осторонь під час вторгнення російських окупантів. Усі вони будуть гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Заради їх світлої пам’яті сьогодні ми повинні об’єднати зусилля для збереження цілісності нашої країни, її економічного розвитку та процвітання.

Слава Україні!

Героям Слава!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *