Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Зеленчук: “Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках”!

 

В День Збройних Сил України, в Делятинській військовій частині А1807 відбулися урочисті.
Розпочалися заходи із виконання Державного Гімну України. Після чого присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисників України, полеглих у боях на сході нашої держави.
Вітаючи військовослужбовців зі святом, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук побажав військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу та звершення всіх мрій. «Сумлінна праця, патріотизм і професійність — своєрідний щит для захисту й безпеки району та країни. Щиро зичу, в першу чергу, щоб у всій державі запанував мир та спокій, здоров’я, успіхів і просування по службі», – побажав Богдан Зеленчук.
У свою чергу командир військової частини Юрій Грицик подякував за привітання та зазначив що, керівництво району завжди підтримує військовослужбовців.
За особистий внесок та захист територіальної цілісності України і зміцнення обороноздатності держави та з нагоди 28-річниці створення Збройних Сил України нагороджено почесними грамотами кращих військовослужбовців.
Святкування завершилося музичними вітаннями.
Для кожного офіцера, прапорщика, сержанта та солдата цей день є символом високого професіоналізму, вірності обов’язку та наполегливої праці на благо народу та Батьківщини, їх відданості обраній справі, стійкості та героїзму.
Також Богдан Зеленчук вшанував світлу пам’ять захисників України, полеглих у боях на сході нашої держави: старшого лейтинанта Файфуру Владислава, який загинув у бою з терористами в м.Щастя, Луганської обл. який був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) та начальника штабу 5-го батальйону “Прикарпаття” майора Барана Юрія Миколайовича, який загинув в бою під м. Амвросіївка Донецької обл.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *