Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Зеленчук взяв участь у районній конференції педагогічних працівників

28 серпня 2019 року в актовому залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, на якій педагоги району підвели підсумки функціонування закладів освіти району в 2018-2019 навчальному році, визначили пріоритетні напрямки розвитку освіти району у 2019-2020 навчальному році та обговорили упровадження реформи Нової української школи, перші результати та завдання.
Розпочав захід начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, який привітав учасників конференції, закликав всіх до активної роботи.
До слова були запрошені перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак.
Конференцію продовжили виступи директора районного інклюзивно-ресурсного центру Надвірнянської районної ради Галини Винник – «Інклюзивна освіта – шлях до соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами: напрацювання та шляхи вирішення проблеми в районі», методиста районного інформаційно-методичного центру відділу освіти Любов Лисак – «Підвищення кваліфікації вчителів початкових класів – першочергове завдання у становленні Нової української школи». Також методист районного інформаційно-методичного центру відділу освіти Богдан Левицький доповів «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників до положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників затвердженого відповідно Постанови КМУ».
В завершальному виступі голова комітету профспілки працівників освіти і науки Михайло Винник розповів про соціальні аспекти освіти в умовах її реформування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *