Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергова нарада по наслідках стихії

   

   

22 червня в райдержадміністрації під головуванням голів РДА Олександра Кеніза та голови районної ради Івана Гурмака відбулася розширена нарада з сільськими, селищними, міським головами по наслідках стихії на території району. У ході наради заслухали інформацію сільських голів щодо завданих збитків житловим будинкам та об’єктам комунальної інфраструктури, системам життєзабезпечення в населених пунктах.
За словами директора філії ПАТ "Надвірнянський РЕМ" Дмитра Буняка зараз працює одинадцять оперативних бригад по відновленню пошкоджених електромережах. На сьогодні всі високовольтні лінії практично відновлені. За словами Дмитра Буняка до кінця тижня  планують відновити електропостачання в усіх населених пунктах.     
Також обговорили  порядок виплати компенсацій потерпілим. В селах при сільських радах створені спеціальні комісії, які будуть писати акти обстеження зруйнованого майна. На засіданні колегіально вирішили відшкодування пошкоджених дахів буде оплачуватись з резервного фонду району. Допомога надійде тим будинкам, де зруйновано понад 50% покрівлі.  
Керівництво району надало сільським та селищним головам доручення скликати у своїх населених пунктах сесії, або виконкоми для визначення кількості постраждалих та фото фіксації зруйнованих об’єктів.
За словами міського голови кричуща ситуація в Надвірній. Негайного перекриття потребує тридцять п’ять багатоповерхівок. В міській раді створена база даних, щодо потерпілих.            
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *