Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

День захисту дітей        На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 29.04.2013 року № 304 « Про відзначення у 2013 році Дня захисту дітей» в Надвірнянському районі   за ініціативи та сприянням служби у справах дітей обласної державної адміністрації на базі загальноосвітніх шкіл Надвірнянщини – серед учнів, які відвідують пришкільний табір, проведено святковий концерт за участю групи «Полюс», присвячений Дню захисту дітей.
     Службою у справах дітей Надвірнянської райдержадміністрації проводились ігротеки, бесіди, спортивні змагання, організовано конкурси дитячих малюнків на асфальті, в яких взяли участь 50 дітей. Переможців та учасників конкурсу нагороджено грамотами та призами. А також всім присутнім на святі дітям роздано морозиво та надувні кульки.
         Також серед присутніх на заходах дітей та громадян розповсюджено друковану інформацію, продукцію з питань захисту прав та інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності, профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, реалізації державної політики з питань дітей.
         На концерті та у святкових заходах прийняли участь  150 дітей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *