Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль: Реформа освіти зробила значний прогрес, але водночас залишається чимало проблемних питань

Сьогодні відбулася апаратна нарада під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з головами райдержадміністрацій та районних рад, керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств.
Під час наради директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович підвів підсумки впровадження Нової української школи, окреслив досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі.
Він розповів, що наразі проблемним питанням залишається створення опорних шкіл, оскільки в області наразі функціонує тільки 16 таких закладів. У той же час за підсумками моніторингу Міністерством освіти і науки України, наша область має найвищий показник щодо кількості філій на одну опорну школу.
Звертаючись до присутніх, Денис Шмигаль наголосив, що питання освіти – найвищий пріоритет, адже освіта – не просто сфера життя, це середовище, у якому зростає майбутнє покоління, майбутні професіонали.
«Реформа освіти зробила значний прогрес, але водночас залишається чимало проблемних питань. І зараз органи державної влади спільно з органами місцевого самоврядування мають брати відповідальність за подальший розвиток галузі», – зазначив Денис Шмигаль.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *