Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Державна служба зайнятості осучаснила форми та методи своєї роботи

«Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій», – зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.
У 2018 році державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості». Основні переваги нового сайту – зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості.

В «Електронному кабінеті» зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані, та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

З початку року на веб-сайті «Єдине соціальне середовище зайнятості» зареєстрували електронні кабінети 569 безробітних.

Якщо ви вирішили скористатися онлайн послугою служби зайнятості, слідуйте наступній інструкції.

Перейдіть за посиланням https://www.dcz.gov.ua/

Тут натисніть на вхід до персонального кабінету та пройдіть нескладну реєстрацію.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *