Діти не бувають самотніми в Надвірнянському дитячому будинку
Цю істину засвідчили відвідини начальником ДПІ у Надвірнянському районі Василем Гнатюком та головним державним інспектором інформаційно-комунікаційного супроводження Марією Купчак з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.
Цю істину засвідчили відвідини начальником ДПІ у Надвірнянському районі Василем Гнатюком та головним державним інспектором інформаційно-комунікаційного супроводження Марією Купчак з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.
Діти з вихователями підготували свято Літа. Вони співали пісні, розповідали вірші, танцювали. Дітлахи у цьому закладі живуть повноцінним життям, наповненим дитячими радощами та сподіваннями, незважаючи на тевони позбавлені основного – батьківського піклування та тепла рідної домівки. А в нагороду за створений святковий настрій Василь Гнатюк пригостив дітей солодощами.
За кошти зібрані працівниками ДПІ у Надвірнянському районі були придбані миючі засоби, памперси, господарські товари. Посадовець побажав вихователям, які віддають багато доброти і тепла дітлахам, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, а малюкам – здоров’я, щасливої долі, сповненого радості й надії життя.
«Відзначення щорічного свята 1-го червня, – це, насамперед, нагадування про те, що діти в усьому світі потребують уваги, тепла і піклування, а особливо діти в дитячих будинках»,-відмітив Василь Гнатюк.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/06/%D0%B4%D0%B8%D1%82%D1%8F%D1%87%D0%B8%D0%B9-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BA.jpg)
Діти з вихователями підготували свято Літа. Вони співали пісні, розповідали вірші, танцювали. Дітлахи у цьому закладі живуть повноцінним життям, наповненим дитячими радощами та сподіваннями, незважаючи на тевони позбавлені основного – батьківського піклування та тепла рідної домівки. А в нагороду за створений святковий настрій Василь Гнатюк пригостив дітей солодощами.
За кошти зібрані працівниками ДПІ у Надвірнянському районі були придбані миючі засоби, памперси, господарські товари. Посадовець побажав вихователям, які віддають багато доброти і тепла дітлахам, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, а малюкам – здоров’я, щасливої долі, сповненого радості й надії життя.
«Відзначення щорічного свята 1-го червня, – це, насамперед, нагадування про те, що діти в усьому світі потребують уваги, тепла і піклування, а особливо діти в дитячих будинках»,-відмітив Василь Гнатюк.
0 Коментарі